çilingir anahtarcı

Kale Tuzaklı Barel Kilit Çeşitleri

İstanbul Çilingir Zengin Anahtar firması sizlere Kale tuzaklı barel Kilidi sunmaktadır. Hareket her zaman başarının esas anahtarıdır.

kale tuzaklı barel kilit

[ Kale Tuzaklı Barel Kale Çelik Takviyeli Hırsız Kilidi ]

57 yıllık deneyimiyle türkiyenin en büyük kurumsal firması olan ürettiği ve son teknolojiyi kullandığı ürünleriyle kalite ve garantiden taviz vermeyen Kale Kilit , yeni ürünü güvenli kilit 'Kale Tuzaklı Barel (KTB)'i piyasaya sunmuştur. Dışarıdan zorlandığında sadece ön parçası kırılan ve dışarıdan yeni bir müdahaleyi imkansız hale getiren sistem Kale Tuzaklı Barel (KTB) ile yaşam alanlarında yüksek güvenlik hedeflenmeye devam etmektedir. Kale Kilit’in yeni ürünü Kale Tuzaklı Barel, ve kale çelik takviyeli göbeği klasik barellerden daha üstün özelliklere sahiptir. Kale Tuzaklı Barel dışarıdan zorlandığında, barelin dışarıda kalan kısmının kırılmasını sağlayarak dışarıdan yabancı bir cisimle barele ikinci bir müdahaleyi imkansız hale getirmektedir. çelik olan barel ise kesinlik kopmuyor kırılmıyor Kale Tuzaklı Barel, 'kırıldığında bile çalışır olma özelliği' ile mekan sahibinin barel kırılmış olsa bile anahtarıyla yeniden kapısını açıp içeri girebilmesine imkan tanıyor. Normal barellerin uygulandığı her kapıda kullanılabilen Kale Tuzaklı Barel ve elik takviyeli kilit türü cec Sistem ve Standart olmak üzere 2 ayrı model olarak, sarı ve silver renklerde üretilmeye devam ediyor.

kale kilit anahtar Barel

[ Kale Çelik Takviyeli İnteraktif Barel ]

Kale Kilit Multlock Çelik Takviyeli İnteraktif Barel 71 mm. 76 mm 90 mm 86 mm çelik pimden oluşundan dolayı çilingirciler dahi maymuncuk kullansa dahi açılmıyor ancak ancak matkap ile kapı içinde bulunan merkezi sistem delinerek açılabilir ... Bu arada kapı ile uyumlu olması şarttır. Kale kilit anahtar türkiyenin bugüne kadar en iyi kilidini üretmiştir. İzinsiz yani kartsız çoğaltılamayan patentli anahtar türü, kırılmaya karşı ekstra direnç, matkapla delinmeye dayanıklı çelik pimleri, maymuncukla ve vurarak açmaya karşı dayanıklı teleskopik şifreleri ile en üst düzeyde güvenliği kapınıza bulundurmaktadır. HIRSIZLARIN AÇAMADIĞI KİLİT ARIYORSANIZ HEMEN bilgi için arayın.EV Güveniği Yetki Sahibi : Kapı açtırmak için önce evde oturan kişi olmak zorundasınız bizler www.kalekilitcilingir.com ve www.zenginanahtar.com www.esenyurtcilingirci.com www.beylikduzucilingirci.com www.yakuplucilingir.net www.esenyurt.cilingircisi.com www.kavakli.cilingircisi.com www.bahcesehircilingiri.com www.avcilarcilingiri.com www.esenkent.cilingircisi.com www.ispartakulecilingir.com olarak ev sahibi olmanızın dışında oturan değilseniz kapı açtıramazsanız bunun için emniyet kuruluşu polis yada hukuksal yoldan mahkameye başvuru yaparak izin kağıdı ile bizden hizmet alma hakkına sahip olursunuz.

çilingir
Kapı Çilingir Kasa Çilingir Oto Çilingir Kale Kilit Çilingir İletişim Beylikdüzü Çilingir Esenyurt Çilingir Bahçeşehir Çilingir Başakşehir Çilingir Halkalı Çilingir Halkalı Atakent Çilingir Avcılar Tahtakale Çilingir Başakşehir Altınşehir Çilingir Büyükçekmece Çilingir Avcılar Çilingir Esenkent Çilingir Boğazköy Çilingir Hoşdere Çilingir Ardıçlı Çilingir Hadımköy Çilingir Beykent Çilingir Ispartakule Çilingir Mimaroba Çilingir Gürpınar Çilingir Avcılar Ambarlı Çilingir Parseller Çilingir Firuzköy Çilingir Avcılar Cihangir Çilingir Gümüşpala Çilingir Avcılar Denizköşkler Çilingir
icon